Ota Skácel

306230. U řeky

popis: Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vpravo dole Ota Skácel 1924. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.09.2020 20:09:56

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč