Otakar Kozák - Zima u chalup

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole O. Kozák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36828. Zima u chalup
Dražba ukončena:31.10.2019 22:03:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč