Štembera - U kolovrátku

Olej na plátně, 70x97 cm, signováno vpravo dole Štembera, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

5541. U kolovrátku
Dražba ukončena:29.09.2016 18:54:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč