Otmar Antonio Janeček - Párové obrazy - Krajiny

Oleje na desce, 17x29 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 – 1996
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze, krajinář, často zpodobňoval mořské pobřeží na jihu.

63657. Párové obrazy - Krajiny
Dražba ukončena:26.08.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč