Oleje na desce, 17x29 cm. Signovány. Rámovány. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1913 – 1996 Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze, krajinář, často zpodobňoval mořské pobřeží na jihu.