Otto Hamel - Holandský přístav

Olej na sololitu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Otto Hamel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1866 Erfurt - 1950 Lohr
Studoval na Královské umělecké škole u malíře historie Eduarda von Hagena a Hanse Sempera v Erfurtu, později v Berlíně u Maxe Kocha a Franze Skarbiny a na Juliánské akademii v Paříži, kde se dostal do kontaktu s impresionismem. 1890 ve věku 24 let jmenován profesorem dekorativní malby na Uměleckoprůmyslové škole v Hannoveru. Od roku 1922 činný v Mnichově.

87975. Holandský přístav
Dražba ukončena:15.12.2022 23:23:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč