Otto Peters - Muž se cvikrem

Olej na plátně, 70x52 cm. Signováno vpravo nahoře Otto Peters 1914. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

16788. Muž se cvikrem
Dražba ukončena:01.03.2018 18:29:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč