P. Folkerst, G. Maran, E. W., K. Štanclová, M. Waning, J. Bouda, M. Švabinský, F. Kupka a další - Konvolut 32 grafických listů

Různé grafické techniky, od 35x45 cm do 9x7 cm. Většina signována. 9x rám, sklo, 21x volný list, 1x rám, pasparta, 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

P. Folkerst, G. Maran, E. W., K. Štanclová, M. Waning, J. Bouda, M. Švabinský, F. Kupka a další
57065. Konvolut 32 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 21:38:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč