P. Schlünsen - Volavky

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Schlünsen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

95397. Volavky
Dražba ukončena:24.05.2023 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč