P. Šimanský

304936. Kostelík v rovinaté krajině

popis: Olej na plátně, 60x100 cm. Signováno vlevo dole P. Šimanský. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:12:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč