P. Záleský - Zahrada u Seiny, Paris

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, 62 x 88 cm. Značeno ligaturou a datací vlevo dole. Rámováno v exkluzivním moderním francouzském rámu.

Poznámka současného majitele: Virtuózní ukázka francouzské moderní malby, kdy umělec vytváří kontrasty za použití pastózně nanášených silných tahů vertikálních a horizontálních struktur včetně vrypů do mokré malby násadou štětce, jež vytvářejí světlé linie okolo kopulovitých stromů. Ležící postava dívky je již jen monumentem náznakového obrysu plně se hlásící k razantnímu pojetí francouzské moderní malby 2. poloviny 20. století. Krásné galerijní dílo. Obraz původně pochází ze skvělé sbírky moderní malby českých krajanů žijících v Paříži. Vystavováno. Nadčasové dílo s velkým investičním potenciálem! Významná a ojedinělá nabídka v tak vysoké kvalitě moderní malby. Rare!

P. Záleský
107402. Zahrada u Seiny, Paris
Dražba ukončena:20.12.2023 19:22:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč