Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 62 x 88 cm. Značeno ligaturou a datací vlevo dole. Rámováno v exkluzivním moderním francouzském rámu.
Poznámka současného majitele: Virtuózní ukázka francouzské moderní malby, kdy umělec vytváří kontrasty za použití pastózně nanášených silných tahů vertikálních a horizontálních struktur včetně vrypů do mokré malby násadou štětce, jež vytvářejí světlé linie okolo kopulovitých stromů. Ležící postava dívky je již jen monumentem náznakového obrysu plně se hlásící k razantnímu pojetí francouzské moderní malby 2. poloviny 20. století. Krásné galerijní dílo. Obraz původně pochází ze skvělé sbírky moderní malby českých krajanů žijících v Paříži. Vystavováno. Nadčasové dílo s velkým investičním potenciálem! Významná a ojedinělá nabídka v tak vysoké kvalitě moderní malby. Rare!