Pablo Picasso - kopista - Chlapec s dýmkou

Olej na plátně, 102x82 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pablo Picasso - kopista
69105. Chlapec s dýmkou
Dražba ukončena:14.11.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč