Čechy 1. pol. 20. stol. - Panna Marie s Ježíškem

Olej na kartonu, 35x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 35 cm

Čechy 1. pol. 20. stol.
82527. Panna Marie s Ježíškem
Dražba ukončena:01.09.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč