Paola Graf - Konvolut 3 pražských motivů

Nejdelší strana: 40 cm

Všechny akryl na plátně, 40x40 cm. Signovány vpravo dole Paola Graf. Nerámovány.

Paola Graf
114000. Konvolut 3 pražských motivů
Dražba ukončena:07.04.2024 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 07.04.2024 18:41:40 14918