Paola Graf - Přístav

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
47461. Přístav
Dražba ukončena:30.07.2020 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč