Paolo Troubetzkoy - Dívčí akt

Bronz, výška 34 cm. Signováno na podstavci Troubetzkoy.

Pozn.: Evropa 2. pol. 20. století. Mírně poškozeno.

Paolo Troubetzkoy
64609. Dívčí akt
Dražba ukončena:16.09.2021 23:30:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč