Olej na plátně, 67x52 cm, signováno vlevo dole Kotek 1982, rám.
1959
V roce 1983,vystudoval u malíře Miloslava Proška na UJEP Ústí n/L, figurální tvorba- výstavy-Ústín/L, Most, Louny, řada společných v ČR, žije a tvoří v Lounech, výtvarný pedagog.
Pozn.: Rám poškozen Malba mírně poškozena.