Pavel Bergr - Na prahu noci

Lept, 59x44 cm. Signováno vpravo dole P. Bergr 90. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1957
Akademický malíř. Studoval na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, posléze na VŠUP v Praze v ateliéru ilustrace a grafiky, dále studijní pobyt na Academia di belle arti Pietro Vannucci v italské Perugii. Věnuje se malbě, kresbě, koláži, grafice a fotografování. Pro architekturu vytvořil mnoho velkoformátových prací. Je zastoupen v soukromých sbírkách v tuzemsku i po celém světě.

40611. Na prahu noci
Dražba ukončena:12.02.2020 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč