Lept, 56x43 cm. Signovány P. Bergr 91. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1957
Akademický malíř. Studoval na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, posléze na VŠUP v Praze v ateliéru ilustrace a grafiky, dále studijní pobyt na Academia di belle arti Pietro Vannucci v italské Perugii. Věnuje se malbě, kresbě, koláži, grafice a fotografování. Pro architekturu vytvořil mnoho velkoformátových prací. Je zastoupen v soukromých sbírkách v tuzemsku i po celém světě.