Pavel Fleischmann - U domu

Pastel, 67x43 cm. Signováno vpravo dole P. Fleischmann. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1978
Narodil se v tehdejším Německu jako český Žid. Studoval v Praze a v Mnichově. V roce 1939 utekl před válkou do Švédska, kde také zemřel. Podnikl řadu studijních cest a jeho díla se vystavovala na mnoha zahraničních výstavách.

Pavel Fleischmann
34214. U domu
Dražba ukončena:27.06.2019 23:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč