Pavel Hlavatý

307411. Soubor 3 prací

popis: Kombinovaná technika - tisk a malba, od 16x11 do 30x17 cm. Signovány Pavel Hlavatý. 2x pasparta, sklo, 1x pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 24.01.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč