Pavel Horák - Konvolut 2 litogrfafií

Litografie, 21x18 cm a 24x30 cm. Signovány Pavel Horák. Paspartováno, zaskleno.

Nejdelší strana: 46 cm

153472. Konvolut 2 litogrfafií
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč