Pavel Horák - Tři klobouky v anglické krajině

Litografie 47/222, 52x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole Pavel Horák. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 88 cm

145831. Tři klobouky v anglické krajině
Dražba ukončena:14.09.2025 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 11.09.2025 21:01:46 6323