Pavel Maur - Řeka Úslava

Olej na kartonu, 36 x 42 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole.

75. Řeka Úslava
Dražba ukončena:28.11.2012 22:30:00
Vyvolávací cena:2 400 Kč
vydraženo za:2 400 Kč

2 400 Kč 27.11.2012 20:51:57 8