Pavel Maur

35090. Na rozkvetlé mezi

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Pavel Maur 1942. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu štítky z díla Západočeské galerie v Plzni z roku 1965.

o autorovi: 1914 - 1989
Narodil se v Božkově u Plzně. Původně vyučen malířem dekorací, studoval u prof. Švabinského na pražské AVU. Byl malířem klasických žánrů - krajinomalba, kde převažují motivy z Plzeňska a Pošumaví, zátiší a figurální malba.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč