Pavel Maur

306197. Slévači

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Maur 57. Nerámováno.

o autorovi: 1914 - 1989
Narodil se v Božkově u Plzně. Původně vyučen malířem dekorací, studoval u prof. Švabinského na pražské AVU. Byl malířem klasických žánrů - krajinomalba, kde převažují motivy z Plzeňska a Pošumaví, zátiší a figurální malba.

dražba ukončena: 23.09.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč