Pavel Maur - Svačina v lese

Olej na plátně, 106x120 cm. Signováno vpravo dole Maur. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1989
Narodil se v Božkově u Plzně. Původně vyučen malířem dekorací, studoval u prof. Švabinského na pražské AVU. Byl malířem klasických žánrů - krajinomalba, kde převažují motivy z Plzeňska a Pošumaví, zátiší a figurální malba.

304111. Svačina v lese
Dražba ukončena:21.03.2020 20:08:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč