Pavel Maur - Topol v krajině

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vlevo dole Pavel Maur 1944. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1914 - 1989
Narodil se v Božkově u Plzně. Původně vyučen malířem dekorací, studoval u prof. Švabinského na pražské AVU. Byl malířem klasických žánrů - krajinomalba, kde převažují motivy z Plzeňska a Pošumaví, zátiší a figurální malba.

88130. Topol v krajině
Dražba ukončena:25.12.2022 20:33:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč