Pavel Šebek - Bez názvu

Akryl na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pavel Šebek
61608. Bez názvu
Dražba ukončena:27.06.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč