Pavel Šebek

61608. Bez názvu

popis: Akryl na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč