Pavol Čaplovič - Jeseň na Štrbskom plese

Olej na plátně, 43x59 cm, signováno vpravo dole Čaplovič 57, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931
Slovenský malíř a výtvarník.

12030. Jeseň na Štrbskom plese
Dražba ukončena:29.06.2017 20:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč