Pavol Potoček - Premena

Litografie, 46x33 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Potoček 86. Číslováno 49/70. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2012
Slovenský malíř, grafik, pedagog. Studoval u Prof. Lehotského v Bratislavě. Věnoval se komorní malbě a grafice. Náměty nacházel na slovenském venkově a v historii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

Pavol Potoček
64358. Premena
Dražba ukončena:15.09.2021 22:37:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč