Litografie, 46x33 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Potoček 86. Číslováno 49/70. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1925 - 2012
Slovenský malíř, grafik, pedagog. Studoval u Prof. Lehotského v Bratislavě. Věnoval se komorní malbě a grafice. Náměty nacházel na slovenském venkově a v historii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.