P.Delaroche, Salomon, A.Machek, J.Blechinger, P.Maixner, J.Mánes - Soubor 8 grafických listů 19.stol.

Různé grafické techniky - většinou světlotisky, od 52x41 cm do 8x11 cm. 1x rám,sklo, 5x volné listy, 2x nalepeno na kartonu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

P.Delaroche, Salomon, A.Machek, J.Blechinger, P.Maixner, J.Mánes
44467. Soubor 8 grafických listů 19.stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 20:58:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč