Peregrini - Busta císaře Františka Josefa

Sádra, výška: 85 cm. značeno vtlačenou značkou.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější provedení.

Peregrini
29953. Busta císaře Františka Josefa
Dražba ukončena:28.03.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč