Neznámý autor - Pes

Art deco keramika, výška: 33 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
97681. Pes
Dražba ukončena:18.06.2023 21:16:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč