Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 40 x 60cm, signováno autorsky vpravo dole, rámováno v dobovém masivním rámu s patinací barvy sloní kosti. Vzadu autorský štítek s přesným označením města ve Vysokých Tatrách: „Javorová dolina, Jahňací a kolový štít a horská riečka Javorinka, za Javorinou, léto 1987“, dále razítko umělce s adresou.
Bravurní malířské nasazení od zkušeného mistra malby s rozvinutým panoramatickým pojetím krajiny Vysokých Tater. Perfektní provedení v galerijní kvalitě od autora velmi žádaných děl vysokých Tater. Obraz půodně pochází z kvalitní umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.
Pavel (Pavel) Čaplovič - narodil se v roce 1931 v Kežmarku †2012
Pavel Čaplovič působil v Kežmarku jako pedagog a malířských krajinář. Má za sebou několik samostatných výstav a jeho srdeční záležitostí jsou Tatry a jejich okolí.
o autorovi: 1931
Slovenský malíř a výtvarník.