Petr Fišárek - Fantasie s bílými kruhy

Olej na kartonu, 38x61 cm. Signováno vlevo dole Fišárek. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1953
Malíř

35261. Fantasie s bílými kruhy
Dražba ukončena:26.09.2019 19:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 16.07.2019 19:11:26 831