Petr Fišárek - Ikarův pád

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno Fišárek Petr 2012. Nerámováno.

o autorovi: 1953
Malíř

36891. Ikarův pád
Dražba ukončena:31.10.2019 22:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 30.10.2019 20:55:29 2623