Petr Jaroš - Kytice vlčích máků

Olej na plátně, 80x58 cm.Signováno vpravo dole Petr Jaroš 1929. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.

Petr Jaroš
300122. Kytice vlčích máků
Dražba ukončena:19.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč