Olej na plátně, 80x58 cm.Signováno vpravo dole Petr Jaroš 1929. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1859 - 1929
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.