Petr Jaroš - Pradlena

Olej na plátně, 41x49 cm. Signováno vlevo dole Petr Jaroš 1923. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.

Petr Jaroš
36773. Pradlena
Dražba ukončena:31.10.2019 20:58:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč