Petr Jaroš - U chalupy

Olej na plátně. 40x55 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

Petr Jaroš
39000. U chalupy
Dražba ukončena:12.12.2019 22:32:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč