Petr Mazáč - Na pláži

Akryl na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole MP. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

110414. Na pláži
Dražba ukončena:28.01.2024 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč