Petr Nikl - Opička

Litografie, 21x15 cm. Signováno vpravo dole Petr Nikl. Sklo.

Petr Nikl
37169. Opička
Dražba ukončena:13.11.2019 19:31:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč