Petr Nikl

37169. Opička

popis: Litografie, 21x15 cm. Signováno vpravo dole Petr Nikl. Sklo.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:31:17

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč