Petr Ptáček

39162. Deutsche Bundespost

popis: Litografie, 24x34 cm. Autorský tisk. Signováno vpravo dole Petr Ptáček. Rám, sklo.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč