Petr Ptáček - Deutsche Bundespost

Litografie, 24x34 cm. Autorský tisk. Signováno vpravo dole Petr Ptáček. Rám, sklo.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

39162. Deutsche Bundespost
Dražba ukončena:15.01.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč