Petr Ptáček - Ponorka a jednoplošník

4 litografie, 15x21 cm. Všechny signovány vpravo dole Petr Ptáček 2006. Limitovaná edice 62/100. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

57019. Ponorka a jednoplošník
Dražba ukončena:18.03.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč