Petr Štauda? - U kostelní zdi

Olej na kartonu, 14x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

Petr Štauda?
153548. U kostelní zdi
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (09.01.2026 17:55:18) 210