Petr Zdeněk - Svatební šaty

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Je též známý jako zpěvák: zakládal skupinu Jazz Q, nazpíval ústřední píseň k filmu Jako jed od Zdeňka Svěráka. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

154458. Svatební šaty
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč