Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x34 cm. Signováno vpravo dole L. Sturm 1886. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Německý malíř:
narozen 18. listopadu 1844 , Bamberg, Německo
Úmrtí: 23. března 1926 , Drážďany, Německo (81 let)
Maloval převážně na porcelán (pro K.P.M Berlín a Míšeň )