Pilař - Párové obrazy

Oleje na kartonu, oba 14x17 cm. 1x signováno. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Pilař
307325. Párové obrazy
Dražba ukončena:16.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo