Pilař

307325. Párové obrazy

popis: Oleje na kartonu, oba 14x17 cm. 1x signováno. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 16.01.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen