Pirkenhammer - Dvě tanečnice

Porcelán, výška: 26 cm. Značeno Pirkenhammer.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Pirkenhammer
301655. Dvě tanečnice
Dražba ukončena:23.10.2019 20:21:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč