Placatka - Vesnice

Olej na plátně, 50 x 50 cm, olištováno, signováno vpravo dole.

378. Vesnice
Dražba ukončena:17.06.2013 20:55:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 500 Kč