Placidus J. Mathon - Život nejblahoslavenější bohorodičky Panny Marie a jejího panického chotě Sv. Josefa

Kniha, 28x22 cm. Svazek obsahuje knihu I. a knihu II. Dále obsahuje i přehled náboženských řádů, výčet posvátných poutnických míst a výčet svatyní Pany Marie, obrazů Pany Marie atd. Součástí knihy je několik barvotisků a velké množství ilustrací (ocelorytin) v textu. 528 + 587 stran. Polokožená zlacená vazba. Věnováno korunnímu princi Rudolfovi a jeho manželce princezně Stephanii ke svatbě.

Pozn.: Vazba poškozena.

Placidus J. Mathon
56782. Život nejblahoslavenější bohorodičky Panny Marie a jejího panického chotě Sv. Josefa
Dražba ukončena:17.03.2021 19:51:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč